Gwarantowana płatność

Powered by

Kontrahent nie zapłacił?

Włącz SafePay.

My Ci zapłacimy!

Co to jest SafePay?

SafePay - gwarantowana płatność to usługa windykacji polubownej w której masz pewność, że otrzymasz zapłatę za swoje faktury. Jeśli nasze działania windykacyjne nie będą skuteczne i dłużnik Tobie nie zapłaci, wówczas my opłacimy Twoje faktury, a sami zwrócimy się do dłużnika o zwrot zaległości. Korzystając z SafePay nie ponosisz żadnego ryzyka, a masz pewność, że otrzymasz pieniądze za wykonane zlecenie. SafePay to idealna ochrona dla Twojej firmy, gdy obawiasz się, że Twój zleceniodawca będzie unikał rozliczenia się z Tobą za zrealizowany transport.


Jak działa SafePay?

Zgłaszasz zaległą fakturę do windykacji

Zgłaszasz dłużnika do windykacji korzystając z Panelu Obsługi Klienta. Jeśli nie masz podpisanej umowy o świadczenie usług windykacyjnych, to po zgłoszeniu sprawy zobaczysz prośbę o zawarcie umowy. Umowę podpiszesz online, zaledwie w kilka minut.

Pamiętaj! Za zgłoszenie sprawy i podpisanie umowy nie pobieramy żadnych opłat.

Krok 1

Po otrzymaniu zgłoszenia windykacyjnego sprawdzimy, czy możemy zaproponować do niego gwarantowaną płatność. Jeśli złożymy propozycję objęcia Twojego zgłoszenia usługą SafePay, otrzymasz od nas wiadomość email oraz sms z ofertą. W Panelu Obsługi Klienta na danej sprawie zobaczysz wniosek o SafePay.

Ważne: nie do każdego zgłoszenia zaproponujemy gwarantowaną płatność.

Weryfikujemy zgłoszenie

Krok 2

Abyś miał pewność, że otrzymasz zapłatę za zgłoszoną fakturę, musisz zaakceptować ofertę SafePay. Po Twojej akceptacji, obejmujemy zgłoszoną fakturę gwarantowaną płatnością. Oznacza to, że bez względu na wynik naszych działań windykacyjnych otrzymasz zapłatę za fakturę. Gdy dłużnik spłaci zaległość, zapłacisz tylko prowizję za sukces. Jeśli dłużnik nie spłaci zaległości, my wypłacimy Tobie kwotę gwarantowaną.
Niezależnie od tego, czy skorzystasz z SafePay, przez cały czas prowadzimy intensywne działania windykacyjne, aby odzyskać pieniądze dla Twojej firmy.

Dajemy Ci 5 dni, od momentu przedstawienia oferty, na decyzję, czy korzystasz z tej opcji.

Włączasz SafePay

Krok 3

Zgłoszenie

SafePay

Windykacja

Spłata

Zgłaszasz dłużnika do windykacji polubownej.

Za zgłoszenie sprawy nie ponosisz żadnych opłat.

Składamy Ci propozycję objęcia Twojego zgłoszenia opcją gwarantowanej płatności - SafePay.

Dajemy Ci 5 dni na decyzję, czy korzystasz z tej opcji.

Gdy dłużnik spłaci zaległość:
zapłacisz tylko prowizję za sukces.

Gdy dłużnik nie spłaci zaległości:
- przy standardowej windykacji, zakończymy nasze działania,
- przy włączonej opcji SafePay, my Tobie zapłacimy.

Niezależnie od tego, czy skorzystasz z SafePay, przez cały czas prowadzimy intensywne działania windykacyjne, aby odzyskać pieniądze dla Twojej firmy.

Ile kosztuje SafePay?

zgłoszenie sprawy do windykacji

objęcie sprawy windykacyjnej opcją SafePay

anulowanie sprawy przed terminem płatności

prowizja za sukces przy skutecznej windykacji

kwota gwarantowana przy nieskutecznej windykacji

Czynność

SafePay - Gwarantowana płatność

0 zł

0 zł

0 zł

9,9%

kwoty odzyskanej, min. 50 zł netto

87%

kwoty brutto wierzytelności

Chcesz mieć pewność, że otrzymasz zapłatę? Włącz SafePay!

Wypełnij formularz. Nasz przedstawiciel oddzwoni, aby opowiedzieć o ofercie. W godzinach pracy oddzwaniamy w ciągu 30 minut. Pracujemy od pon. do pt. w godzinach 8.00 – 17.00.

Zadzwoń

Napisz

Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, NIP 897 17 14 717. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności (https://transcash.eu/polityka-prywatnosci/) - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.

+48 717 150 560

kontakt@transcash.eu

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Windykacja tradycyjna, a windykacja z SafePay

min. kwota faktury

czas obsługi zlecenia

prowizja za sukces

pewność zapłaty

6% - 14%

min. 50 zł netto

60 dni

200 zł

Windykacja polubowna

9,9%

min. 50 zł netto

30 dni

400 zł

Windykacja z SafePay

kwota wypłaty gdy dłużnik nie płaci

87%

kwoty fv brutto

0 zł

O Transcash

Jesteśmy liderem w windykacji dla branży transportowej. Z myślą o naszych klientach tworzymy nowoczesne i łatwo dostępne rozwiązania wspierające bezpieczeństwo finansowe firm przewozowych. Windykacja polubowna i sądowa to nasze flagowe usługi, dzięki którym skutecznie pomożemy Twojej firmie odzyskać pieniądze od dłużnika z Polski lub z zagranicy. Na problem z długimi terminami płatności na fakturach proponujemy tani faktoring, którym sfinansujemy faktury nawet z zakazem cesji w zleceniu. Do wszystkich naszych usług masz wygodny i szybki dostęp online o każdej porze i z każdego urządzenia.